Ιστορία του μήνα-Αύγουστος 2007

Ιστορία του μήνα-Αύγουστος 2007 (ως 3 ψήφοι)


  • Total voters
    47
  • Poll closed .

lefteris

Member
Μηνύματα
474
Likes
175
Επόμενο Ταξίδι
Σαιντ Λούις - Σικάγο
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος των ΗΠΑ
Ξεκινάμε ένα νέο είδος διαγωνισμού, στο οποίο θα συμμετέχουν σιγά σιγά όλες οι ιστορίες. θα ξεκινήσουμε από την αρχή των ταξιδιωτικών ιστοριών, και θα συμμετέχουν κάθε φορά οι ιστορίες ενός μήνα. όταν δε συμπληρώνεται ικανοποιητικός αριθμός ιστοριών σε ένα μήνα θα βάζουμε από παραπάνω. η ψηφοφορία θα διαρκέσει 15 μέρες και έχετε 3 ψήφους. δε μπορείτε όμως να ψηφίσετε δικές σας ιστορίες.

ο 1ος διαγωνισμός θα είναι για τον Αύγουστο 2007 (συν 4 ιστορίες που είναι παλαιότερες)

οι 3 πρώτοι θα παίρνουν από ένα κοκορέτσι στα κάρβουνα με τηγανιτές πατάτες προσφορά της χασαποταβέρνας "ο τσέλιγκας".

Υ.Γ. στους 3 πρώτους θα εμφανίζεται ένα βραβείο στο προφίλ, που θα λέει ότι κέρδισαν στο διαγωνισμό "ιστορία του μήνα"
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Ψήφισα.

Διαβάζοντας τίς ιστορίες "ανακάλυψα" τόν/τήν AEKfan.Τί έγινε καί δέν συμμετέχει ποιά?Ξέρει κανείς?
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.496
Likes
8.014
Ε-ψήφισα κι εγώ!!! Όλο εκλογές έχουμε βλέπω! Καλό είναι αυτό! :)
Καλή επιτυχία στις ιστορίες!!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ψήφισα.

Διαβάζοντας τίς ιστορίες "ανακάλυψα" τόν/τήν AEKfan.Τί έγινε καί δέν συμμετέχει ποιά?Ξέρει κανείς?
Ο ΑΕΚfan βρίσκεται σε ένα παράλληλο σύμπαν, ταξιδεύοντας προς το κέντρο της γης να συναντήσει τον Ιούλιο Βερν και τον Ιούλιο Καίσαρα.

Θα του διαμηνύσω ότι τον ψάχνουμε. :bleh:


Ωραίος Λευτέρη.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
και εγω ψήφισα
αλλα εχω μια απορία πρός το boss αυτοί πού ψήφισαν τους νικητές των 3 πρώτων ιστοριών θα έχουν εξασφαλισμένη μερίδα απο το κοκορέτσι η τσάμπα ψηφίζουμε

ΥΓ. προς boss απο χτές φυσάει ευρωπαικός άνεμος στο Ο.Α.Κ.Α
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Ο ΑΕΚfan βρίσκεται σε ένα παράλληλο σύμπαν, ταξιδεύοντας προς το κέντρο της γης να συναντήσει τον Ιούλιο Βερν και τον Ιούλιο Καίσαρα.

Θα του διαμηνύσω ότι τον ψάχνουμε. :bleh:

Μάλιστα,μόνον τό πνεύμα του θά επιστρέψει άν δέν έχει επιστρέψει ήδη σέ άλλον συμφορουμίστα:bleh::bleh:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.383
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ευγε παιδια , πολυ καλη ιδεα! :clap:
Μια παρατηρηση μονο..γιατι υπαρχουν δυο δικες μου ιστοριες σε ιδιο διαγωνισμο? Προφανως τις εγραψα μαζι τον ιδιο μηνα , αλλα δεν ξερω..

Υ.Γ. Κοκορετσι? Ψηφιστε με απαντες!!:haha: Οχι , οποιος με ψηφισει δε δικαιουται μεριδιο απο το επαθλο :haha::haha: Λευτερη επεσα κατω απο τα γελια!
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Πω, πω...έχω πολλές ιστορίες να (ξανα)διαβάσω...:roll: Θα επανέλθω!
 

lefteris

Member
Μηνύματα
474
Likes
175
Επόμενο Ταξίδι
Σαιντ Λούις - Σικάγο
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος των ΗΠΑ
Ευγε παιδια , πολυ καλη ιδεα! :clap:
Μια παρατηρηση μονο..γιατι υπαρχουν δυο δικες μου ιστοριες σε ιδιο διαγωνισμο? Προφανως τις εγραψα μαζι τον ιδιο μηνα , αλλα δεν ξερω..

Υ.Γ. Κοκορετσι? Ψηφιστε με απαντες!!:haha: Οχι , οποιος με ψηφισει δε δικαιουται μεριδιο απο το επαθλο :haha::haha: Λευτερη επεσα κατω απο τα γελια!
από τον οκτώβρη του 2006 μέχρι και τον ιούλιο του 2007 είχαν γραφτεί μόλις 4 ιστορίες (2 από το δάκη και 2 από σένα) ενώ τον επόμενο μήνα γραφτηκαν 9! οπότε έβαλα και τις 4 πρώτες και το όνομασα αύγουστο 2007 (αντί για οκτώβρης 2006-αύγουστο 2007).

Υ.Γ. ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια :)
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
ωωω!!ψηφισα κεγω!!σαν πολλες ψηφους εχω δωσει τωρα τελευταια!!αντε,
να ριξω και την αυριανη και εκανα το καθηκον μου για αυτη την εβδομαδα!!!:bleh:
μου δοθηκε η ευκαιρια να διαβασω καποιες απο τις ιστοριες που μου ειχαν ξεφυγει και
να ξαναδιαβασω καποιες αλλες!!

go2dbeach με 2 συμμετοχες, σε βλεπω να βαρυστομαχιαζεις!!!:haha::haha::haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.764
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom